😃 چسب سرامیک برای چه مواردی استفاده می شود؟

چسب چوب ، چسب کاشی ، بتن همه کاره ، ضد زنگ

چسب سرامیک برای چه مواردی استفاده می شود؟

سرامیک در اطراف ما وجود دارد. آنها اغلب یک هدف منحصر به فرد را انجام می دهند و به دلیل استحکام و دوام فوق العاده خود شناخته می شوند. نمونه های عالی ترمزهای خودرو، کوره های صنعتی و حتی نمای بیرونی شاتل های فضایی هستند!

البته سرامیک در وسایل ظریف تری مانند چراغ، گلدان، ظروف سفره و قابلمه نیز یافت می شود. خوشبختانه برای ما، یک چسب سرامیکی وجود دارد که می تواند به ترک و ترمز برای همه این موارد کمک کند!

کدام چسب سرامیک برای شما مناسب است؟

الک کردن مجموعه وسیعی از محصولات چسب فوق العاده، که هر کدام ادعاهای خاص خود را دارند، می تواند کار سختی باشد. قبل از خرید چسب سرامیکی باید به چند نکته توجه داشته باشید.

  1. شما یک چسب برای سرامیک می خواهید که بتواند به سطوح مختلف مانند چوب، پلاستیک، فلز و شیشه بچسبد.
  2. چسب باید بتواند سطوح متخلخل را کنترل کند. بدون این ویژگی کلیدی، سرامیک شما به سادگی چسب را جذب می کند و شما را به همان جایی که شروع کرده بودید باز می گرداند.
  3. اگر اقلام شکسته شما کاملاً روی هم قرار نمی گیرد، ممکن است لازم باشد برخی از شکاف ها را پر کنید. بهترین چسب های سرامیک قابلیت پرکردن شکاف نیز دارند.
  4. اگر اقلام شکسته شما برای نگهداری غذا یا نوشیدنی طراحی شده است، باید از چسب سرامیکی استفاده کنید که به عنوان ایمن مواد غذایی تعیین شده است.

استفاده از چسب های سرامیکی: مراحل ساده

چیدن اقلام سرامیکی در کنار هم ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید. برای بهترین نتیجه مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. خشک مناسب تمام قطعات. تمام قطعات شکسته را دوباره کنار هم قرار دهید، مطمئن شوید که تمام قطعات را دارید.
  2. چسب سرامیکی را در یک لایه نازک در دو طرف سرامیک شکسته اضافه کنید.
  3. طبق دستورالعمل سازنده، قطعات چسب‌خورده را دوباره به هم فشار دهید و در جای خود نگه دارید تا اتصال را محکم کنید. مراقب باشید که تکه ها را جابه جا نکنید.
  4. پس از خشک شدن کامل، چسب اضافی یا ریخته شده را بردارید. از یک تیغ ایمنی استفاده کنید و به آرامی چسب را بتراشید.

بهترین چسب برای سرامیک های شکسته چیست؟

LePage Ultra Gel به طور خاص با قابلیت‌های پر کردن شکاف و انعطاف‌پذیری که مادام‌العمر دوام می‌آورد، فرموله شده است! طیف وسیعی از کاربردهای آن، آن را به انتخابی عالی برای تمام نیازهای چسباندن شما تبدیل می کند.

برای سخت‌ترین کارها، ژل تعمیر چسب ۱۰۰٪ LePage را انتخاب کنید. این چسب فوق العاده از فرمول انقلابی FLEXTEC® برای تعمیراتی استفاده می کند که به ویسکوزیته بالاتر و استحکام باند فوق العاده نیاز دارند. در برابر شرایط شدید از -50 درجه سانتیگراد تا 110 درجه سانتیگراد مقاوم است و آن را در ماشین ظرفشویی ایمن می کند!

کلیدواژه : سرامیک
mahyashimi
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *